Poszukiwany! Poszukiwana!
Prowadzisz warsztaty rękodzieła? Jesteś fachowcem w swojej dziedzinie? Interesuje Cię warsztatowa współpraca? Napisz do nas!

Jeżeli prowadzisz warsztaty rękodzieła i szukasz kolejnego miejsca, gdzie mogłabyś/mógłbyś dzielić się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem z innymi – napisz do nas!
Tworzysz biżuterię, tkasz, haftujesz, szydełkujesz, malujesz kropkowe mandale? Może tworzysz świece, mydełka lub naturalne środki czystości? A może jeszcze coś innego? Napisz do nas!

A może prowadzenie warsztatów to dla Ciebie nowość, ale od lat tworzysz w danej technice, wiesz o niej wszystko i chcesz się tą wiedzą podzielić? Również napisz!

Organizujemy (i przede wszystkim prowadzimy) w Bielsku – Białej warsztaty rękodzieła od 11 lat i mamy z tego mega frajdę! Chcemy teraz poszerzyć ofertę warsztatową o nowe techniki – dołączysz do naszej ekipy?

Nasze obecne oferty znajdziesz w dziale WARSZTATOWNIA. Rozejrzyj się tam i rozgość. Możne znajdziesz miejsce dla siebie? A może znasz jakiegoś eksperta chętnego do dzielenia się swoją pasją – poślij tę wiadomość dalej! Będzie nam bardzo miło <3

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą – pobierz poniższe dokumenty (zgłoszenie i oferta warsztatu), wypełnij i odeślij wraz ze zdjęciami przykładowych prac na adres mailowy biuro@pracowniakreatywnosci.pl w tytule maila wpisując: WSPÓŁPRACA WARSZTATOWA – imię i nazwiskonazwa techniki

Dokumenty do pobrania:

ZGŁOSZENIE

OFERTA WARSZTATU

Prosimy o wyrozumiałość, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu