3 czerwca 2023 (sobota) godz. 10:00
Nowość! Warsztaty kaligrafii – Lapidar Antiqua – co potrafi ołówek

Tym razem zapraszamy Was na warsztat kaligrafii z ołówkiem w ręku. Ołówek jest narzędziem, które pozwala na precyzyjne rysowanie cienkich i grubszych linii, co czyni go idealnym narzędziem do tworzenia różnorakich liter i znaków. Pozwala uzyskać niesamowicie ciekawe efekty. Kaligrafia ołówkiem, to bardzo dobry sposób, by zacząć swoją przygodę ze sztuką pięknego pisania lub poszerzyć swoje umiejętności kaligraficzne.

Termin “Lapidar Antiqua” jest połączeniem dwóch łacińskich słów: “lapidar” i “antiqua”. Słowo “lapidar” pochodzi od łacińskiego słowa “lapis”, co oznacza “kamień” i odnosi się do stylu pisma inskrypcyjnego, który był używany na kamieniach, pomnikach i innych podobnych powierzchniach. Słowo “antiqua” natomiast pochodzi od słowa “antiquus”, co oznacza “stary” lub “starożytny”. Lapidar Antiqua to styl pisma łacińskiego, który wywodzi się z epoki renesansu i jest inspirowany starożytnymi rzymskimi krojami pisma. Lapidar Antiqua jest dostępna w wielu wersjach i odmianach, które różnią się między sobą detalem i proporcjami liter. Dzięki tej różnorodności często jest wykorzystywana w typografi, druku, a także we współczesnej kaligrafii.

Zapraszamy na warsztat pełen niespodzianek jakie skrywa kaligrafowanie ołówkiem i krój pisma Lapidar Antiqua.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób dorosłych i młodzieży, poziom umiejętności nie ma znaczenia. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do ćwiczeń. Każdy z uczestników otrzymuje własny zestaw wzorników i liniuszków do prezentowanego kroju pisma.


Czas trwania: 
3,5 – 4 godz.

Termin: 3 czerwca 2023 (sobota) godz. 10:00

Cena: 180 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki

Zapisy:
👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 70 zł zadatku – tutaj: KUP BILET

👉 2. Po wpłaceniu zadatku Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę wystarczy, że wpłacisz najpóźniej do 29 maja na numer konta podany NA BILECIE, który otrzymasz po zarezerwowaniu miejsca.

Kto nie wpłaca zadatku?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na biuro@pracowniakreatywnosci.pl z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON – otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (firma, placówka, Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) – napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.

Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane prace pozostają własnością uczestników.

Warsztaty prowadzi: Dagmara Karolak

Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 5
Maksymalna ilość osób: 10

Miejsce: Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o informację na ten temat podczas zapisu na warsztat.

UWAGA! Zadatek jest bezzwrotny.
Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć – zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat zostanie przeniesiona na inny termin. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu