3 grudnia 2023 (niedziela) godz. 10:00
Warsztaty kaligrafii – pisanie kartek świątecznych

Rzeczy wykonane własnoręcznie, cieszą bardziej. I choć do świąt jeszcze daleko, już teraz zapraszamy na warsztaty z kaligrafii, w czasie których będziemy przygotowywać/wypisywać kartki świąteczne.
Uczestnicy warsztatów będą mogli wybrać sobie wzór kartki z określonym krojem pisma i pod okiem prowadzącej wykonać własnoręcznie kartkę.
W trakcie warsztatów przedstawionych zostanie kilka krojów pisma kaligraficznego. Będzie można poznać narzędzia do kaligrafii, różnorodne papiery oraz atramenty i tusze. W swobodnej atmosferze wypróbować każde z nich w praktyce.
Po zakończonych zajęciach, każdy z kursantów będzie dysponował własnoręcznie wykaligrafowaną kartką, a dzięki nabytym umiejętnościom w tegoroczne święta, przygotować własne kartki dla swoich bliskich.
Zapewniamy wszystkie narzędzia i materiały.


Czas trwania:
 4 godz.


Termin:
3 grudnia 2023 (niedziela) godz. 10:00


Cena: 
190 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki

Zapisy:
👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 70 zł zadatku – tutaj: KUP BILET

👉 2. Po wpłaceniu zadatku Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę należy wpłacić na numer konta podany NA BILECIE, który otrzymasz po zarezerwowaniu miejsca, w tytule przelewu podaj: imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.

Kto nie wpłaca zadatku?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na biuro@pracowniakreatywnosci.pl z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON – otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (lub Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) – napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.

 

Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane prace pozostają własnością uczestników.


Warsztaty prowadzi: 
Dagmara Karolak


Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć:
 5
Maksymalna ilość osób: 8


Miejsce:
 Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o informację na ten temat podczas zapisu na warsztat. 

UWAGA! Zadatek jest bezzwrotny.
Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć – zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat zostanie przeniesiona na inny termin. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu