26 kwietnia 2024 (piątek) godz. 16:30
Nowość! Warsztaty aromaterapii – tworzenie kul do kąpieli i perfumetek

Zapraszamy na nowe warsztaty – tym razem będą to warsztaty aromaterapii, podczas których zobaczysz (i poczujesz 🙂 ), że olejki eteryczne to nie tylko piękny zapach, ale też wsparcie naszego zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

Dowiesz się, jakie właściwości i zastosowania mają najczystsze olejki eteryczne. Będziesz miała okazję na własnej skórze poczuć ich moc i zobaczyć, że już jedna kropla olejku z dzikiej pomarańczy wprowadzi Cię w pozytywny nastrój.

W praktycznej części warsztatu – będziesz mogła pobudzić swoje receptory w ciele, tworząc magiczne kule do kąpieli, które wygładzą i zmiękczą Twoją skórę, zadbają o odpowiedni poziom pH i przywrócą skórze blask. Drogocenne olejki zadbają natomiast o odżywienie i nawilżenie.

Wisienką na torcie będzie stworzenie swoich, wyjątkowych, dostosowanych tylko do Twoich preferencji zapachowych naturalnych perfum w formie perfumetki o pojemności 10 ml.

 

 

Czas trwania: 2 godz. godz.

 

Termin: 26 kwietnia 2024 (piątek) godz. 16:30

 

Cena: 150 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki

 

Zapisy:
👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 70 zł zadatku – tutaj: KUP BILET

👉 2. Po wpłaceniu zadatku Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę należy wpłacić na numer konta podany NA BILECIE, który otrzymasz po zarezerwowaniu miejsca. 
W tytule przelewu podaj: imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.

Kto nie wpłaca zadatku?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na biuro@pracowniakreatywnosci.pl z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON – otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) – napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.

 

Warsztaty prowadzi: Marta Sitko

 

Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 5
Maksymalna ilość osób: 12

 

Miejsce: Pracownia Kreatywności
Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

 

UWAGA! Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.
Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć – zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat zostanie przeniesiona na inny termin/warsztat. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega przeniesieniu.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu