Epoxy Resin – stolik kawowy z tacą

Zapraszamy na nowe kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty malowania abstrakcji za pomocą żywicy epoksydowej.

Żywica epoksydowa to materiał syntetyczny pozwalający tworzyć produkty trwałe, nierozpuszczalne, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Produkty te wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania, dzięki wykończeniu w pełnym połysku.

Przedstawiamy technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice Epoxy Resin każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.

Podczas zajęć omówimy wszelkie narzędzia i produkty, których będziemy używać. Wskażemy problemy, które mogą wystąpić podczas odmierzania proporcji żywicy i utwardzacza, mieszania barwników, wylewania mieszanki oraz jak pozbyć się niechcianych bąbelków.

Omówimy zasady bezpieczeństwa podczas pracy z żywicą. Pokażemy jak barwić żywicę na różne sposoby, jak uzyskać efekt fal oraz złotych czy srebrnych wykończeń.

Będziemy mieszać, łączyć i rozlewać żywice dekorując stolik kawowy z tacą.
Brzegi tacy mają krawędzie wysokości 2,5 co ułatwia rozlewanie żywicy i jednocześnie zmniejszają ryzyko ześlizgnięcia się filiżanek lub misek podczas przenoszenia tacy.
Konstrukcja ułatwia odstawienie tacy po użyciu, gdyż stawia się ją bezpośrednio na ramie stolika, bez konieczności dopasowania do jakichkolwiek otworów. Możesz z łatwością podnieść i przestawić cały stolik lub samą tacę.
Wysokość stolika: 53 cm, Średnica: 45 cm

Kolory stolika do wyboru: czarny, biały, bladoróżowy, szaro-beżowy (kolory należy zgłosić podczas zapisu na warsztat, najpóźniej 7 dni przed warsztatem. Uczestnicy, którzy nie podają kolorystyki lub zapiszą się po tym terminie – będą pracować na stoliku w kolorze czarnym.

Prace będą do odebrania po kilku dniach – muszą dobrze zaschnąć zanim będą nadawać się do transportu. Terminy i godziny odbioru będą ustalane indywidualnie.

Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z żywicy i barwników na ulubionej bluzce nie był tragedią 😉


Cena zawiera:

– stolik z tacą – stal, epoksydowa/poliestrowa powłoka proszkowa
– żywicę epoksydową z utwardzaczem, samopoziomującą, łatwo odpowietrzającą
– szeroki wybór kolorowych pigmentów, proszki metaliczne, pasty, tusze oraz farby do
barwienia (propozycje różnych producentów)
– materiały zabezpieczające, gumowe rękawiczki, folia malarska, mokre chusteczki
– jednorazowe kubeczki, patyczki do mieszania żywicy
– korzystać będziemy z wagi jubilerskiej, opalarki, suszarki, poziomicy
– będziemy pracować w maskach z filtrami


Czas trwania:
 4 godz.


Termin: 
26 marca 2023 (niedziela) godz. 10:00


Cena:
 370 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki


Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane ozdoby pozostają własnością uczestników.


Zapisy:

👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 70 zł zadatku – tutaj: KUP BILET

👉 2. Po wpłaceniu zadatku Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę wystarczy, że wpłacisz najpóźniej do 20 marca na numer konta, który otrzymasz po wpłacie zadatku.

Kto nie wpłaca zadatku?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na biuro@pracowniakreatywnosci.pl z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON – otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (lub Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) – napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.

 

Warsztaty prowadzi: Barbara Łukasik – Razowska
projektant, grafik, architekt wnętrz


Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć:
 2
Maksymalna ilość osób: 5

 

Miejsce: Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o informację na ten temat podczas zapisu na warsztat. 

UWAGA! Zadatek jest bezzwrotny.
Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć – zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat zostanie przeniesiona na inny termin. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu