Kreatywne szydełkowanie dla początkujących

Zapraszamy na nowe warsztaty kreatywnego szydełkowania dla początkujących. Proponujemy inne spojrzenie na szydełkowanie – zabawę różnymi materiałami w ciekawej konwencji. Uczestnicy mają do dyspozycji 10 pudełek z 10 rodzajami przędzy. Znajdą się tam sznurki o różnej grubości, elastyczności i fakturze, taśmy pasmanteryjne, sznurki satynowe, wstążeczki… W ramach jednego rodzaju będzie do wyboru kilka kolorów. Te pudełka będą rozdzielone między uczestnikami. Każdy zaczyna pracę z pudełkiem, które otrzymał, wybierając jeden kolor. Po wykonaniu pierwszego rzędu pracy, przekazuje się pudełka zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby kolejny rząd wykonać kolejną przędzą. Takie zmiany pudełek następują aż do momentu, kiedy wszyscy dostaną do pracy każde pudełko.

Kolejne rzędy robótki wykonujemy różnymi ściegami, ucząc się ich wykonania i jednocześnie obserwując efekty użycia różnych materiałów. Dzięki temu uczestnicy podczas jednych warsztatów mają okazję spróbować pracy na różnych przędzach, nauczyć się różnych ściegów… a dzięki temu – znaleźć dla siebie sposób, materiały czy technikę do dalszej zabawy z szydełkowaniem.

Pracujemy bawiąc się, w szydełkowej sztafecie. Efektem końcowym są niewielkie kilimki. Na koniec zabawy następuje porównanie prac i obserwacja, jak różne efekty powstały podczas pracy na różnych przędzach.

Warsztaty uruchamiają zasoby własnej kreatywności, łamią schematy i stereotypy (takie jak: kordonek=serwetka, sznurek=koszyk, włóczka=czapka). Pokazują, że sposób wykorzystania różnorodnych materiałów może być niekonwencjonalny, a poszukiwania twórcze wychodzą poza szablony.

Oprócz pudełek z przędzą każdy otrzymuje dwa patyki i kilka koralików do wykończenia kilimka. Do dyspozycji podczas warsztatu będzie szydełko nr 4-5.

Czas trwania: 3 godziny

Termin: 24 czerwca (czwartek) godz. 16:30

Cena: 130 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki

Zapisy:
Poprzez wysłanie imienia, nazwiska, nazwy warsztatu oraz numeru telefonu
na adres e-mail: biuro@pracowniakreatywnosci.pl
Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu 
– prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł*
na konto Pracowni Kreatywności:
ING 59 1050 1070 1000 0092 3864 6195
w tytule przelewu podając imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.
Pozostałą kwotę prosimy wpłacić najpóźniej tydzień przed warsztatem.
na to samo konto bankowe, w tytule przelewu podając te same dane, co podczas wpłaty zaliczki.

Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane prace pozostają własnością uczestników.

Warsztaty prowadzi: Krystyna Pytel

Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 6
Maksymalna ilość osób: 8

❗️❗️❗️W związku z obostrzeniami i wprowadzaniem nowym rygorów sanitarnych – zmniejszyliśmy maksymalną ilość osób z 12 na 8.

Miejsce: Uwaga! Od września 2019 zapraszamy do nowej siedziby Pracowni!
Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o tym poinformować 2-3 dni przed warsztatem.

* zaliczka jest niezbędna do rezerwacji miejsca na warsztacie. Zaliczkę należy wpłacić po mailowym potwierdzeniu miejsca na zajęciach.
Jeżeli uczestnik zgłosi swoją nieobecność na warsztacie do ośmiu dni przed zajęciami lub zajęcia są odwołane – zaliczki zwracamy na konto lub przechodzą na kolejny warsztat (jeżeli taka jest wola uczestnika).
Jeżeli uczestnik zgłosi swoją nieobecność na warsztacie na siedem dni przed warsztatem lub krócej – zaliczka przepada lub (w związku z nową sytuacją epidemiologiczną) – przechodzi na inny termin lub inny warsztat.
Jeżeli uczestnik nie zgłosi swojej nieobecności i nie pojawi się na warsztacie – wpłata przepada. 
Nie muszą wpłacać zaliczki uczestnicy, którzy wysyłani są na warsztat przez pracodawcę/placówkę i konieczna jest faktura płatna przelewem.
Prosimy, aby napisać o tym, wraz z podaniem danych do faktury, podczas zapisu na warsztat.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu