Malowanie Anioła

Zapraszamy na warsztaty malowania Anioła na drewnianej desce. Podczas zajęć namalujesz farbami akrylowymi Anioła na desce o wymiarach 30 x 40 cm. Dodatkowo strój Anioła możesz ozdobić za pomocą szablonów, dodatków oraz serwetek. Poznasz technikę nakładania złoceń oraz metody cieniowania twarzy w stylu ikon. Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać nową technikę, stworzyć niepowtarzalnego Anioła dla siebie lub swoich bliskich. Taki obraz może być również wyjątkowym prezentem na ślub, I Komunię, Dzień Mamy, nowe mieszkanie…

Czas trwania: 4 godz.

Termin: 26 lutego 2021 (niedziela) godz. 10:30

Cena: 220 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich – 5% zniżki

Zapisy:
👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 50 zł zadatku – tutaj: KUP BILET

👉 2. Po wpłaceniu zadatku Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę wystarczy, że wpłacisz najpóźniej tydzień przed warsztatem na konto Pracowni Kreatywności:
UWAGA! NOWY NUMER KONTA! ING 57 1050 1070 1000 0097 6826 0508
W tytule przelewu podaj: imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.

Kto nie wpłaca zadatku?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na biuro@pracowniakreatywnosci.pl z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON – otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (lub Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) – napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.

Wykonane przedmioty ozdobne pozostają własnością uczestników.
Podczas warsztatów zapewniamy niezbędne materiały i narzędzia.

Minimalna ilość osób, aby warsztaty mogły się odbyć: 5
Maksymalna ilość osób: 12

Warsztaty prowadzą: Wanda Kowalska oraz Julia Adamczyk

Miejsce: Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o informację na ten temat podczas zapisu na warsztat.

UWAGA! Zadatek przeznaczony jest na częściowe pokrycie kosztów materiałów i dlatego jest bezzwrotny! W organizację warsztatów i przygotowanie Pracowni dla Ciebie wkładamy energię, czas i całe serce. Bardzo chcemy Cię u nas gościć! Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć – zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat po potrąceniu zadatku zostanie zwrócona na Twoje konto lub przeniesiona na inny wybrany przez Ciebie warsztat. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu