Świece sojowe

Zapraszamy na warsztaty tworzenia świec sojowych. Warsztat ten jest połączeniem tego co piękne, z tym co ekologiczne. Nauka wytwarzania świec, pobudza do rozwoju kreatywności i zmysłów. Świece sojowe są doskonałą alternatywą dla świec parafinowych, które zawierają w sobie pochodne ropy naftowej. Każdy z uczestników wykona podczas warsztatu dwie ekologiczne świece sojowe o pojemności szkła (każda 180 ml, jedna z podwójnym drewnianym knotem, druga z bawełnianym). Taka świeca może być idealnym dodatkiem do naszego domu lub prezentem dla kogoś bliskiego.

Moduły:

  1. Omówienie narzędzi i materiałów potrzebnych do zrobienia świecy
  2. Wosk sojowy: jego rodzaje, wyliczanie ilości wosku, poprawne roztapianie, temperatura roztapiania i zalewania, chłodzenie świecy
  3. Knoty: rodzaje, jak dobrać grubość knota do rozmiaru świecy, przygotowywanie knota, mocowanie knotów z blaszką, mocowanie knota w naczyniu
  4. Dodatki: oleje do świec, barwniki, jak i czy warto dodawać suszone kwiaty, cynamon, ziarna kawy
  5. Jak usunąć wosk sojowy z naczyń, ubrań, jak poprawnie palić świecę sojową
  6. Polecani dostawcy certyfikowanych olejów i wosków

Wszystkie używane podczas szkolenia: woski posiadają karty charakterystyki, oleje – karty charakterystyki i certyfikaty IFRA.

Czas trwania: 2,5 – 3 godz.


Termin:
5 maja 2024 (niedziela) godz. 10:00


Cena:
220 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki

Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane ozdoby pozostają własnością uczestników.


Zapisy:

👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 70 zł opłaty rezerwacyjnej – tutaj: KUP BILET

👉 2. Po wpłaceniu Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę należy wpłacić na numer konta podany NA BILECIE, który otrzymasz po zarezerwowaniu miejsca, w tytule przelewu podaj: imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.

Kto nie wpłaca opłaty rezerwacyjnej?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na biuro@pracowniakreatywnosci.pl z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON – otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (lub Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) – napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.

 

Warsztaty prowadzi: Kamilla Balicka-Lis – Właścicielka marki Zapachowo


Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć:
 4
Maksymalna ilość osób: 12


Miejsce: Pracownia Kreatywności,
Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o informację na ten temat podczas zapisu na warsztat.

 

UWAGA! Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.
Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć – zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat zostanie przeniesiona na inny termin. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega przeniesieniu.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu