Szydełkowanie na sznurze – dywan

Zapraszamy na kolejne warsztaty szydełkowania na sznurze – tym razem zrobimy okrągły kolorowy dywanik. Dywan wykonany w tej technice będzie niepowtarzalny i inny niż wszystkie. Będziemy pracować na sznurze i kolorowych włóczkach. Zachęcamy do wykorzystania resztek z szaf mam i babć (będzie potrzebne około 1 kilogram włóczki) – wtedy dywan wpisze się w nurt „zero waste”. Dla osób nie posiadających własnych zapasów włóczek przygotujemy zestawy w kilku możliwych wersjach kolorystycznych: czerwony, niebiesko – brązowy, niebiesko – zielony, biało – beżowy.

Czas trwania: 3 godz.

Termin: do ustalenia
Chętnych na ustalenie nowego terminu prosimy o kontakt mailowy

Cena: 

  • wersja “zerwo waste” – czyli uczestnik przynosi własną włóczkę (sznurek, szydełko itp zapewnia prowadząca) – 95 zł od osoby
  • wersja tradycyjna, czyli my zapewniamy wszystkie materiały – 160 zł od osoby

Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki

Zapisy:
Poprzez wysłanie imienia, nazwiska, nazwy warsztatu, wybranej wersji (i w przypadku wersji tradycyjnej – także kolorystki) oraz numeru telefonu
na adres e-mail: biuro@pracowniakreatywnosci.pl
Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu 
– prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł*
na konto Pracowni Kreatywności:
ING 59 1050 1070 1000 0092 3864 6195
w tytule przelewu podając imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.
Pozostałą kwotę prosimy wpłacić najpóźniej tydzień przed warsztatem.
na to samo konto bankowe, w tytule przelewu podając te same dane, co podczas wpłaty zaliczki.

Warsztaty prowadzi: Krystyna Pytel / Etnobaba

Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 5
Maksymalna ilość osób: 5

❗️❗️❗️W związku z obostrzeniami i wprowadzaniem nowym rygorów sanitarnych – zmniejszyliśmy maksymalną ilość osób z 12 na 5.
Pierwszeństwo do udziału w zajęciach mają osoby, które były zapisane na te warsztaty (odwołane z powodu pandemii) oraz wpłaciły zaliczkę.
Jeżeli termin Państwu nie pasuje lub zabrakło już miejsca (nawet pomimo wpłaty zaliczki) – spokojnie – będziemy ustalać kolejne terminy.

Miejsce: Uwaga! Od września 2019 zapraszamy do nowej siedziby Pracowni!
Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o informację na ten temat podczas zapisu na warsztat.

* zaliczka jest niezbędna do rezerwacji miejsca na warsztacie. Zaliczkę należy wpłacić po mailowym potwierdzeniu miejsca na zajęciach.
Jeżeli uczestnik zgłosi swoją nieobecność na warsztacie do ośmiu dni przed zajęciami lub zajęcia są odwołane – zaliczki zwracamy na konto lub przechodzą na kolejny warsztat (jeżeli taka jest wola uczestnika).
Jeżeli uczestnik zgłosi swoją nieobecność na warsztacie na siedem dni przed warsztatem lub krócej – zaliczka przepada lub (w związku z nową sytuacją epidemiologiczną) – przechodzi na inny termin lub inny warsztat.
Jeżeli uczestnik nie zgłosi swojej nieobecności i nie pojawi się na warsztacie – wpłata przepada. 
Nie muszą wpłacać zaliczki uczestnicy, którzy wysyłani są na warsztat przez pracodawcę/placówkę i konieczna jest faktura płatna przelewem.
Prosimy, aby napisać o tym, wraz z podaniem danych do faktury, podczas zapisu na warsztat.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu