Podstawy tworzenia biżuterii
z koralików i półfabrykatów jubilerskich

Zapraszamy na warsztaty, na których poznasz narzędzia oraz półfabrykaty jubilerskie do tworzenia biżuterii. Nauczysz się łączyć i montować końcówki oraz zapięcia na różnego typu bazy, takie jak linki jubilerskie, sznurki, wstążki i inne… tworząc przy okazji niepowtarzalną biżuterię. Poznasz fachowe nazwy półfabrykatów, żeby później wiedzieć czego szukać w sklepach z materiałami do tworzenia biżuterii. ale przede wszystkim nauczysz się kiedy i jak je stosować. Poznasz więc koncówki, łapaczki, zaciski, kuleczki zaciskowe, federingi, karabińczyki, bigle, nakładki, przekładki, rozdzielacze, łączniki i wiele innych. Pracujemy na koralikach szklanych, ze szkła weneckiego, drewnianych, ceramicznych, glinianych, fimo, plastikowych, z kamieni naturalnych, kamieni półszlachetnych, kamieni syntetycznych i innych..

Każdy uczestnik wykona komplet biżuterii (naszyjnik/bransoletkę oraz kolczyki) według własnego projektu.

Czas trwania: 3 godziny

Termin: 11 lutego 2023 (sobota) godz. 10:00

Cena:  170 zł od osoby
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla wszystkich -5% zniżki

Uwaga! Tego dnia organizujemy także drugi warsztat biżuteryjny – tworzenia biżuterii z wykorzystaniem szklanych kaboszonów – obie te warsztatowe propozycje ciekawie się uzupełniają.
Biorąc udział w obu warsztatach – na oba zajęcia otrzymasz 5% rabatu. Rabat ten łączy się z rabatem dla par!
Szczegóły dotyczące drugiego warsztatu znajdziesz TUTAJ.

Zapisy:
👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 50 zł zadatku – tutaj: KUP BILET

👉 2. Po wpłaceniu zadatku Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę wystarczy, że wpłacisz najpóźniej tydzień przed warsztatem na konto Pracowni Kreatywności:
UWAGA! NOWY NUMER KONTA! ING 57 1050 1070 1000 0097 6826 0508
W tytule przelewu podaj: imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.

Kto nie wpłaca zadatku?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na biuro@pracowniakreatywnosci.pl z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON – otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (lub Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) – napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.

 

Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane prace pozostają własnością uczestników.

Warsztaty prowadzi: Justyna Wróbel-Mikołajczyk

Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 4
Maksymalna ilość osób: 12

Miejsce: Bielsko – Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) – wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja

Na życzenie uczestnika – wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa – prosimy o tym poinformować podczas zapisu lub najpóźniej 2-3 dni przed warsztatem.

 

UWAGA! Zadatek przeznaczony jest na częściowe pokrycie kosztów materiałów i dlatego jest bezzwrotny! W organizację warsztatów i przygotowanie Pracowni dla Ciebie wkładamy energię, czas i całe serce. Bardzo chcemy Cię u nas gościć! Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć – zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat po potrąceniu zadatku zostanie zwrócona na Twoje konto lub przeniesiona na inny wybrany przez Ciebie warsztat. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

PODZIEL SIĘ:

Close Menu